Hakkımızda

Kurumsal


Şirketimiz 1998 yılında kurulmuş, ticari yönetim sistemi olarak kobilerin, büyük ve orta işletmelerin, eğitim kurumlarının, devlet kurum ve kuruluşlarının, farklı sektörlerin ticari yönetim, kontrol ve düzenleme gibi ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmaktadır.

En hızlı Çözümleri sunabilmek ve satış sonrası hizmetlerde verimli dönüşler sağlayabilmek adına, arka planda 7/24 kesintisiz destek veren büyük bir ekip konumlandırılmıştır. Gerek Misyonu Gerek ise Vizyonuyla farklılık getirmek adına çalışmalarına aralıksız devam eden bi turuncu firması halkımızın hizmetine yenilikçi düşüncesiyle güçlü ekibiyle hizmetinizdedir.

72

Tamamlanan Proje

12

Devam Eden Projeler

346

Tamamlanan Otomasyonlar

124

Devam Eden Otomasyonlar

Müşteri Yorumları


Müşterilerimizden Bize Gelen Değerlendirmeler

Bi turuncu Yazılım Hizmetleri Sayesinde Hem Günlük Gelirimi Hemde Giderimi Dünyanın Neresinde Olursam Olayım Takip Edebiliyorum.

Ali Yılmaz

Bi turuncu Yazılım Hizmetleri Sayesinde Hem Haftalık Gelirimi Hemde Giderimi Dünyanın Neresinde Olursam Olayım Takip Edebiliyorum.

Alp Yılmaz

Bi turuncu Yazılım Hizmetleri Sayesinde Hem Saatlik Gelirimi Hemde Giderimi Dünyanın Neresinde Olursam Olayım Takip Edebiliyorum.

Adil Yılmaz

Bi turuncu Yazılım Hizmetleri Sayesinde Hem Yıllık Gelirimi Hemde Giderimi Dünyanın Neresinde Olursam Olayım Takip Edebiliyorum.

Ata Yılmaz

Sizi Arayalım


İletişim Bilgilerinizi Bırakın Sizi Arayalım

Adınız Soyadınız
Telefon numaranız
Mail Adresiniz